Józefów : kom. 695 843 816 nartyirowery24@gmail.com

klucz

SERWIS NARTY SNOWBOARD

Narty to bez wątpienia nasza pasja,ale też stojące za nią wiedza i doświadczenie, które pozwoliły nam na stworzenie godnego zaufania SERWISU narciarsko-snowboardowego. Oferujemy, z powodzeniem nasze usługi od 2010 roku, przez ten okres zdobyliśmy liczne grono stałych odbiorców. Zadowolenie klientów daje nam niebywałą możliwość czerpania ogromnej satysfakcji. Pomaga nam ona stawać się lepszymi każdego dnia.

Czynności serwisowe wykonujemy wyłącznie na sprzęcie renomowanych i uznanych na rynku producentów, takich jak: WINTERSTEIGER, TOKO, SKID. Oferujemy serwis maszynowy wg cennika umieszczonego poniżej oraz na życzenie ręczny, którego ceny ustalamy indywidualnie.

Oddając swoje narty lub snowboard w nasze ręce, macie gwarancję otrzymania wysokiej jakości usługi co zaprocentuje wspaniałą zabawą na stoku. Serwis poprawia nie tylko estetykę ślizgu, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Narty potrafią dać wiele radości z jazdy, ale tylko wtedy, kiedy są odpowiednio przygotowane.

CENNIK NASZYCH USŁUG

SERWIS NART:
– Ostrzenie krawędzi nart 80PLN
– Smarowanie nart 30PLN
– Ostrzenie krawędzi + smarowanie nart 100PLN
– Ostrzenie+ uzupełnianie+ smarowanie 120-150PLN
– Uzupełnianie ubytków 10-50PLN
– Montaż wiązań narciarskich 50-80PLN
– Naprawa(wymiana) klamry w bucie 50-100PLN

SERWIS SNOWBOARDU:
– Ostrzenie krawędzi deski 120 PLN
– Smarowanie deski 40PLN
– Ostrzenie krawędzi + smarowanie deski 120PLN
– Ostrzenie+ uzupełnianie+ smarowanie 150-200PLN
– Uzupełnianie ubytków 20-100PLN

Facebook