Józefów : kom. 695 843 816 nartyirowery24@gmail.com

Wypożyczalnia/WYMIANA

Pragniesz rozpocząć przygodę z białym szaleństwem? Tak, to właśnie ta oferta jest specjalnie dla Ciebie. Żeby spróbować miodu nie musisz kupować pasieki podobnie jest z nartami. Nie wiesz czy Ci się to spodoba dlatego nie chcesz inwestować sporych środków w zakup sprzętu, który dodatkowo co roku trzeba serwisować oraz magazynować. Ceny w naszej wypożyczalni są bardzo konkurencyjne przyjdź wypożycz, sprawdź czy ten sport jest dla Ciebie.

Wypożyczany sprzęt jest przygotowany do bezpiecznego użytkowania. Oznacza to, że klient otrzymuje narty lub snowboard z naostrzonymi krawędziami, dopasowanymi wiązaniami oraz nawoskowanymi na gorąco ślizgami. Wszystkie zabiegi serwisowe, które w wielu wypożyczalniach są traktowane po macoszemu, stanowią gwarancję bezpiecznego urlopu.

Poniżej znajduję się cennik:

WAŻNE: Wypożyczenie na okres feryjny odbywa się nie wczesniej niż dzień max 2 przed wyjazdem. Dni te nie są wliczane w okres wynajmu.

Sezon niski 03.11.2023 – 11.01.2024, 28.01.2023 -01.04.2024

Sprzęt narciarski

Narty+buty+kije+kask 40zł dzień (min 5 dni)
Narty 35zł
Buty 15zł
Kask 15zł
Kije 15zł

Sprzęt snowboardowy

Snowboard+buty+kask 50zł dzień
Snowboard 40zł

Buty snowboardowe 15zł dzień

Sezon wysoki 12 do 28.01.2024 (Ferie mazowieckie)

Sprzęt narciarski

Narty+buty+kije+kask 50zł dzień (min 5 dni)
Narty 40zł
Buty 20zł
Kask 15zł
Kije 15zł

Sprzęt snowboardowy

Snowboard+buty+kask 60zł dzień
Snowboard 50zł

Buty snowboardowe 20zł dzień

UWAGA Wypożyczenie możliwe na okres minimum 5 dni, nie wypożyczamy na krótsze okresy. Wypożyczany sprzęt jest za każdym razem wydawany: naostrzony, nawoskowany oraz wyregulowanay do buta oraz wagi uzytkownika. Wykluczenie z zestawu jednego z elementów np kasku lub kijów nie ma wpływu na cenę jego wypożyczenia.

COROCZNA WYMIANA

Jeśli posiadasz sprawny sprzęt zimowy z którego Twoje dziecko wyrosło, mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci możliwości odpłatnej wymiany. Ramy kosztowe kilku wariantów wymiany:

NARTY opcja 1. Przynosisz narty długości 70-120cm i wymieniasz na narty długości 70-120cm cena średnio 150-250 zł przy wymiane w podanym przedziale długości.

NARTY opcja 2. Przynosisz narty długości 70-120cm i wymieniasz na narty długości od 130cm. W tym przypadku dokonujemy wymiany nart na dłuższe, kwota jest wyższa niż w opcji 1. Kwotę wymiany ustalamy indywidualnie, uzalezniona jest ona od klasy oddawanego/nabywanego sprzetu oraz stopnia zuzycia oddawanego/nabywanego sprzetu.

BUTY opcja 1. Przynoisisz buty juniorskie lub seniorskie i wymieniamy je w tej samej klasie jakościowej. Koszt takiej wymiany startuje od 100zł

BUTY opcja 2 Przynoisisz buty juniorskie lub seniorskie i wymieniamy jena wyższą klase tj np junior na senior, miększe na twardsze lub po prostu gorsze na lepsze . Koszt takiej wymiany ustalamy indywidualnie, uzalezniona jest ona od klasy oddawanego/nabywanego sprzetu oraz stopnia zuzycia oddawanego/nabywanego sprzetu.  

Jeśli sprzęt nie został zakupiony u nas istnieje także możliwość wymiany. Zastrzegamy jednak, że nie każdy sprzęt będziemy chcieli przyjąc w rozliczeniu.

Facebook